තිත්ත ඇත්ත

සැප්තැම්බර් 5, 2019

තිරගත වූ දිනය – 2019 අප්‍රේල් ඉදිරිපත් කිරීම, කතාව, දෙබස්, තිර රචනය, නිෂ්පාදනය සහ අධ්‍යක්ෂණය – ප්‍රීතිරාජ් වීරරත්න සහය අධ්‍යක්ෂණය - සුරේෂ් කුමාරසිංහ, කුමාරි කිරිඇල්ල කැමරා අධ්‍යක්ෂණය - සජිත් වීරප්පෙරුම (ෂැගී) කැමරා සහය – නුවන් නිරෝෂන් ආලෝකකරණ ශිල්පීන් – දිල්ෂාන් බුත්පිටිය, ගයාන් ගීතප්‍රිය, චමින්ද පතිරත්න, රොහාන් බුලත්සිංහල සංස්කරණය – ප්‍රවින් ජයරත්න අංග රචනය – උභය දිසානායක අංග රචනා සහය – ලක්මාල් ඉමදූව, බුද්ධික රත්නායක කලා අධ්‍යක්ෂණය - සුරංජිත් බණ්ඩාර කලා සහය – නිමේෂ් නැටුම් අධ්‍යක්ෂණය – හිමල්කා මෙන්රෝයි ශබ්ද පරිපාලනය, වර්ණ සංයෝජනය – ප්‍රවීන් ජයරත්න නිෂ්පාදන කළමණාකරණ – අජිත් ප්‍රනාන්දු සහය පියුමි කළුපහන නිශ්චල ඡායාරුප – චින්තක වාස්, සීතන් ගුණවර්ධන කැමරා උපකරණ සහ සංස්කරණ මැදිරිය – ඩිල් ෆිල්ම්ස් ඉන්ටනැෂනල් දෙබස් පටිගත කිරීම, ඩිල් ෆිල්ම්ස් මැදිරි තාක්ෂණ සහය – තනුෂ්ක කහදවල විශෛ්ෂ ශබ්ද පටිගත කිරීම සහ පසුබිම් සංගීත නිර්මාණ, 5.1 ශබ්ද පරිපාලනය - සෂින් ගිම්හාන් පෙරේරා නැටුම් රූපගත කිරීම් අධ්‍යක්ෂණය සහ ගීත සංස්කරණය – ප්‍රියංග රණසිංහ ගීත සංගීත අධ්‍යක්ෂණය – ඉරාජ් වීරරත්න ජෙනරේටර් ක්‍රියාකරවීම – ලලිත් වසන්ත විවිධ සහය - මෙලෝ බෙන්ජමින්, සෙනේෂ් අත්තනායක, රමේකා නානායක්කාර උපස්ථායක – කුසුම්සිරි, ප්‍රසන්න, චන්දන ප්‍රදීප්, මහේන්ද්‍ර වාස් ආහාර සැපයීම –ගුණතිලක රණවක, රණවක කේටරින්ස් ප්‍රවාහන පහසුකම් – කැලුම් කුමාර, අසිත සුජීව ගීත ප්‍රබන්ධනය – ඉන්දික වික්‍රමරත්න, වසන්ත දුක්ගන්නාරාළ, ෂෙහාන් ගලහිටියාව ගීත ගායනය – ඉරාජ් වීරරත්න, පේෂල මනෝජ්, නිලුක්ෂි ඇතුළත් වූ ගීත සංඛ්‍යාව - 03 විසේකාර කුරුට්ටා - ඉරාජ් වීරරත්න – පද රචනය – ඉන්දික වික්‍රමරත්න හිතුවක්කාරී – ඉරාජ් වීරරත්න, නිලුක්ෂි - පද රචනය – වසන්ත දුක්ගන්නාරාල කාඩ රාජ – ඉරාජ් වීරරත්න, පේෂල මනෝජ් – පද රචනය - ශෙහාන් ගලහිටියාව නළු නිළියන් - ටෙනිසන් කුරේ, රජිත හිරාන්, දොන් ගයි, සුසිලා කෝට්ටගේ, චතුර පෙරේරා, රහුල් රිශික, මධුෂානි වික්‍රමසිංහ, විල්සන් කරු, සැන්ඩෝ හැරිසන්, නිල්මිණි කෝට්ටගේ, උදය කුමාරි රණසිංහ, මානෙල් චන්ද්‍රලතා, කීර්ති රන්ජිත් පීරිස්, කිරාන් සොයිසා, සන්දියන් දෙල්වල, රසිකා දෙල්වල, ප්‍රීති විජේසිංහ, තාරුකා අංජලී, චතු චතුරංග, රොහාන් ප්‍රියදර්ශන, රවින්ද්‍ර ප්‍රදීප් උඩවත්ත, රෝහිත කුමාර, රූෂි ස්නේහා, ඉරෝෂි රත්නායක, ඉරෝෂි වීරසිංහ, විනු පෙරේරා, රයිනි කාන්චනා නන්දනී, අනුෂ්කි වික්‍රමසිංහ, කුමාරි දිසානායක, අජිත් රංකොත්, රංජිත් ජයසේකර, අනිල් ජයසිංහ, චාමර නුවන්, කුමාර සේනාරත්න, විශ්ව විතාන, සංජීව පානදුර, සම්පත් කුරුප්පුආරච්චි, නිශ්ශංක වෑවල, කල්යානි මංගලිකා, හෂාන් ශ්‍රීමාල් බණ්ඩාර, රොහාන් සිල්වා, අනුර වීරසිංහ, ශ්‍රියානන්ද ජයවර්ධන, අජිත් කුමාර, ප්‍රේම් දන්තනායක, චන්දු ඉඹුලාන, සුනිල් ද සිල්වා, ලලිත් විජේරත්න, කැලුම් දිසානායක, සැම්සන් පෙරේරා, සංජීව මධුශාන්, සසිත සංජීව එදිරිසිංහ, පද්මා අරඹේගෙදර, සුසිලා රංජනී, ජනක ප්‍රියලාල්, පියතිලක ලුනුවිල, දයා විමලසූරිය, සුමිත් දේශප්‍රිය, බී. කේ. ඒ. කුමාර ළමා චරිත – චනුදි විතාරා, මතිෂා චතුමේදි, වෙනුස් මාර්ක්, පිතුලි කෞශල්‍යා, සේමිණි මදුෂිකා සෙව්වන්දි, ජානක මදුෂාන්, සචින්ත උදයන්ත

 

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
5 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.