අලුත් බොලිවුඩ් චිත්‍රපට දෙකක් කොළඹ ඇවිත්

ජනවාරි 30, 2020

 

 

තොග ගණනේ ඉන්දියාවන් එන බොලිවුඩ් චිත්‍රපට අතර විචාරකයන්ගේ අවධානය දිනූ චිත්‍රපටයක් මේ දිනවල කොළඹ ප්‍රධාන පෙලේ සිනමාහල් රැසක තිර ගත වෙයි. ඒ අශ්විනි අයියර් තිවාර් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද පාංගා චිත්‍රපටයයි. කාංගනා රනවුත්, ජැසී ගිල්, රිචා චාදා , නීනා ගුප්තා ඇතුළු නළු නිළියන් රැසක් මෙහි චරිත මවති. කබඩි ක්‍රීඩාව පාදක කර ගෙන තැනුණු පාංගා වාණිජමය වශයෙන් ද සාර්ථක ව ඇති චිතපටයකි.

වරුන් ධාවන්, ශ්‍රද්ධා කපූර්, ප්‍රභූ දේවා, ආදින් චරිත මවන ස්ට්‍රීට් ඩාන්සර් හින්දි චිත්‍රපටය ද මේ දිනවල මෙරට තිර ගත වෙයි. අතිශය ජනපිය චිත්‍රපටයක් වූ කාදලන් චිත්‍රපටයට ඇතුළත් වූ මුකබ්ලා ගීතය යළි ප්‍රති නිර්මාණය කරමින් තැනුණු මේ චිත්‍රපටය රිමූ ඩි සූසා ගේ අධ්‍යක්ෂණයකි.

 

 

 

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.