සිනමාකරුවන්ට ශාරුක් ගෙන් තරගයක්

මැයි 21, 2020

ශාරුක් ඛාන් පසුගියදා අපූරු නිවේදනයක් කළා. එනම් භයානක ගෘහස්ථ චිත‍්‍රපටයක් කිරීම සඳහා සිනමාකරුවන් සඳහා තරඟයක් නිවේදනය කිරීමයි. තරගයේ ජයග‍්‍රාහකයින් තිදෙනෙකුට ශාරුක් සහ බීටාල් ටෙලි කණ්ඩායම සමඟ වීඩියෝ ඇමතුමක් ලබා ගැනීමට අවස්ථාව උදාවේ. කොරෝනා වෛරසය ව්‍යාප්තිය හේතුවෙන් ඇති වූ තත්ත්වය මනසේ රඳවා ගනිමින් සිය නවතම නිෂ්පාදන ව්‍යාපාරය ප‍්‍රවර්ධනය කිරීම සඳහා ඔහු මේ පියවර අනුගමනය කර ඇත. පසුගිය වසරේ දී නෙට්ෆ්ලික්ස් හි නිකුත් වූ ඉම්රාන් හෂ්මි රඟපෑ බාර්ඞ් ඔෆ් බ්ලඞ් චිත‍්‍රපටයෙන් පසුව, ශාරුක්ගේ රෙඞ් චිලීස් එන්ටර්ටේන්මන්ට් හි නව නිර්මාණය බීටාල් ය. විනීත් කුමාර්, අහානා කුම්රා සහ සුචිත‍්‍රා පිල්ලෙයි ප‍්‍රධාන චරිත නිරූපණය කරන සොම්බි, ත‍්‍රාසජනක කතා මාලාව මැයි 24 වැනිදා සිට නෙට්ෆ්ලික්ස් හි විකාශය ආරම්භ කිරීමට නියමිතව ඇත.

”‍නිරෝධායනය සඳහා අප සැවොම යම් කාලයක් ගත කර ඇති හෙයින්, ටිකක් වැඩ කිරීම යහපත් යැයි සිතමි. විනෝදකාමී, නිර්මාණාත්මක හා භයානක ආකාරයකින්! ”‍යනුවෙන් ශාරුක් ට්විටර් හි සටහන් කළා. භයානක ගෘහස්ථ චිත‍්‍රපටයක් නිපදවීමට කටයුතු කරන්නේ කෙසේද? යන්නත් මෙම අභියෝගය භාර ගැනීමේදී අනුගමනය කළ යුතු නීති කිහිපයක් ද එහි ඔහු විසින් දක්වා ඇත. ඒ වෙනුවෙන් ඕනෑම කැමරාවක් භාවිත කළ හැකිය. නිවසේදීම පහසුවෙන් කළ නිර්මාණයක් විය යුතු අතර සමාජ දුරස්ථ මාර්ගෝපදේශ අනුගමනය කළ යුතු විය. නිර්මාණ ඉදිරිපත් කළ යුතු අවසාන දිනය මැයි 18 වූ අතර විනීත්, අහානා, අධ්‍යක්ෂ පැට‍්‍රික් ග‍්‍රැහැම් සහ නිෂ්පාදක ගෞරව් වර්මා විසින් එම නිර්මාණ විනිශ්චය කෙරිණි.