ප්‍රසිඩන්ට් සුපර් ස්ටාර්

දෙසැම්බර් 12, 2019

 

තිරගත වූ දිනය - 2019 ඔක්තෝම්බර් 25

ඉදිරිපත් කිරීම - යු ක්‍රියේෂන්

කතාව, දෙබස්, තිර රචනය, නිෂ්පාදනය සහ අධ්‍යක්ෂණය -

උදයකාන්ත වර්ණසූරිය

සහය අධ්‍යක්ෂණය - ඩොනල් ජයන්ත, නිරෝෂන් එදිරිමාන්න කැමරා අධ්‍යක්ෂණය - ජයනාත් ගුණවර්ධන, අයේෂ්මන්ත හෙට්ටිආරච්චි,

කේ. ඩී. දයානන්ද කැමරා සහය - නුවන්, ගයාන් ගීතප්‍රිය

කැමරා අතිරේක සහය - කසුන් එම්. අබේරත්න, යසස් ශ්‍රී අත්තනායක, මංජුල සූරියආරච්චි, කෝසල විතානගේ, අමිත් සුරංග, එස්. තිරුසෙල්වම්

ආලේකකරණය - යාපාවිජේබණ්ඩාර,චමින්ද පතිරත්න

 

ආලෝකකරණ සහය - රොහාන් බුලත්සිංහල, මංජුල පත්මකුමාර, අජන්ත කුමාර, ලලිත් වසන්ත, බී. සී. පී. කුමාර අමතර ආලෝකකරණය - චන්දන පීරිස්, නිශ්ශංක විජේවර්ධන සංස්කරණය සහ ශබ්ද සැලසුම්කරණය - ප්‍රවීන් ජයරත්න අංග රචනය - වසන්ත විට්ටච්චි සහය - උපුල් මහානාම, ශනිල් වැලිවිට විතානගේ කලා අධ්‍යක්ෂණය - අරුණ ඩයස් සහය -නිශාන්ත කේ. ධර්මදාස, විදුල කැළුම් පිනිදියඅරච්චි

නැටුම් අධ්‍යක්ෂණය - අසංග ද සිල්වා

ශබ්ද පරිපාලනය 5.1 ශබ්ද මිශ්‍රණය - ශශින් ගිම්හාන් පෙරේරා නිෂ්පාදන කළමනාකරණය - නිහාල් සංජය සහාය - හේමන්ත බන්ධනගේ නිශ්චල ඡායාරූප - මහේෂ් නිශාන්ත සංගීතය -සංගීත් වික්‍රමසිංහ

ගී තනු නිර්මාණය - මහේෂ් දෙනිපිටිය සහය නිෂ්පාදනය - දමයන්ති විමලවීර, දීපා, ගිහාන් ප්‍රනාන්දු ඇඳුම් පැලඳුම් - ප්‍රියන්ත දසනායක සහය - හේෂාන් මලිංග පතිරණ ප්‍රචාරක කටයුතු - නිහාල් සංජය, නිසල් ආට්ස් ගීත ප්‍රතිවාදනය - රන්ජිත් පෙරේරා

‘ප්‍රසිඩන්ට් සුපර් ස්ටාර්’ අකුරු නිර්මාණය - සිසිර විජේතුංග

පරිඝනක මාධ්‍ය රූප - ප්‍රසන්න හේවාවසම්

වීඩියෝ පටිගත කිරීම - නාලක කහගල්ල

නිෂ්පාදන කළමනාකරණ සහය - ජනක වසන්ත, ධනුෂ්ක වරාපිටිය, ඉන්දික සමීර විවිධ සහය - ලක්ෂ්මන් මෙන්ඩිස්, සරත් විජේසූරිය, විමලනාත් වීරරත්න, තාරක කුමාරප්පෙරුම, චමින්ද රුක්ෂ රාජපක්ෂ, රුවන් සුබසිංහ, චන්දන පීරිස්, ඉන්දික උදාර ලංකා, මහින්ද යාපා පෙරේරා පොලිස් විශේෂ ඇඳුම් සැපයීම - ජගත් මල්දෙනිය ගීත සහ ගායන ශිල්පීන් සාර සෙභාවට - ශ්‍යාමන් දංගමුව - පද රචනය - කැළුම් ශ්‍රීමාල් නළු නිළියන් - ශ්‍රියන්ත මෙන්ඩිස්, මහේන්ද්‍ර පෙරේරා, ඉසුරු ලොකුහෙට්ටිආරච්චි, ගිහාන් ප්‍රනාන්දු, ප්‍රියන්ත සෙනෙවිරත්න, සනත් ගුණතිලක, ලකී ඩයස්, ඩබ්ලිව්.ජයසිරි, ශ්‍රීමාල් වෙඩිසිංහ, අජිත් වීරසිංහ, බිමල් ජයකොඩි, අශාන් ඩයස්, රොෂාන් රණවන, පුබුදු චතුරංග, රොඩ්නි වර්ණකුල, ශයාම් ප්‍රනාන්දු, අනුජ් රණසිංහ, පාලිත සිල්වා, තරන්දි ප්‍රනාන්දු, ගයාත්‍රි ඩයස්, නිල්මිණි තෙන්නකෝන්, ටීනා සනෙල්, මන්දාකිනි මෙන්ඩිස්, ධර්මප්‍රිය ඩයස්, ආනන්ද වික්‍රමගේ, වසන්ත විට්ටච්චි, ජයලාල් රෝහණ, ගිරිරාජ් කෞෂල්‍ය, රවීන්ද්‍ර යසස්, කුමාර තිරිමාදුර, සඳුන් විජේසිරි, හේමන්ත ඊරියගම, සමන් හේමරත්න, සරත් චන්ද්‍රසිරි, බානු කොඩිකාර, කුමාර වඳුරැස්ස, මිහිර සිරිතිලක, ජානක කුඹුකගේ, උදේනි චන්ද්‍රසිරි, බුද්ධික රඹුක්වැල්ල, උදය තෙන්නකෝන්, කීර්ති රත්නායක, ආරියසේන ගමගේ, සරත් කුලාංග, විල්සන් ගුණරත්න, සුරංග සතරසිංහ, දිමුතු චින්තක, ආනන්ද අතුකෝරාල, සම්පත් තෙන්නකෝන්, රත්නා ලාලනි ජයකොඩි, සරත් ධර්මසිරි, ලාල් කුලරත්න, සැන්ඩෝ හැරිස්, සම්පත් ජයවීර, අනුර බණ්ඩාර රාජගුරු, හැරී විමලසේන

සෙසු චරිත - තුෂාර වීරසූරිය, සරත් පීරිස්, කුමාරි සේනාරත්න, චින්තක පීරිස්, සරත් කරුණාරත්න, ශිරෝමිකා ප්‍රනාන්දු, ජීවන් හඳුන්නෙත්ති, චතුර පෙරේරා, ජූඩි ප්‍රැන්සිස්, ගයාන් රණධීර, අනුර ශ්‍රීනාත්, සුජීව මල්මාලආරච්චි, සිසිර කුමාරතුංග, සමන් අල්මේදා, රන්ජිත් රූබසිංහ, ජානක හල්පන්දෙනිය, ජානක වසන්ත, සුදේශ් වසන්ත පීරිස්, නිරෝෂන් ඉලේපෙරුම, ඉංගා රොඩ්රිගෝ, බොනිපස් ජයශාන්ත, දමින්ද මෙන්ඩිස්, ඩග්ලස් දෙද්දූවගේ, සුනෙත් මැල්සිරිපුර, චමන්ද රුවන් කුමාර, උපුල් මහානාම, පියතිලක ලුනුවිල, ප්‍රසන්න ජී. විතානගේ, ගයාන් හෙට්ටිආරච්චි, සදුනි වර්ණසූරිය, චතුරාණි පෙරේරා, නුවන් කළුආරච්චි, ආර්. ජී.දේවසුරේන්ද්‍ර, ඉන්දික සුභසිංහ, පවන් සේනානායක, දුමින්ද දන්තනාරායන, ඉසුරිකා බොතේජු, සුසන්ත ප්‍රියදර්ශන, තුෂාර වීරසූරිය, ප්‍රියන්ත මාලවී, සම්පත් බන්ටි හෙට්ටිගේ, අසංග ජානක, අවිනාස් වැන්ඩොට්, අනෝජා ඩී සේරම්, ලහිරු ප්‍රමුදිත පෙරේරා, කසුන් පෙරේරා, ගීත් පෙරේරා, ලක්ෂ්මන් මොහොට්ටි, චින්තක වාස්, සුදත් වීරසේකර, චන්දු ඉඹුලාන, චමිල කරවිට, ආශ්චර්යා පීරිස්, අතුල ක්‍රිස්ටෝපර්, ජනක මාරසිංහ, නිහාල් සංජය, ශිරාන් සිල්වා, චන්න පතිරණ, යසලාල් ලියනගේ, දිමුතු ජයසිංහ, රමණී ප්‍රනාන්දු, ගීතා වන්නිආරච්චි, රමණී ප්‍රනාන්දු